O nás

Máme radi kvalitné a súčasne zdravé jedlo bez éčok, konzervantov či koncentrátov, ktoré telu dodá energiu a nezaťaží ho. Zoznámili sme preto pšeno s jablkami, dali dokopy amarant s mrkvou a makom, zasnúbili pohánku a sušené slivky a vytvorili pre vás aj ďalšie spojenectvá kvalitných ingrediencií a lahodných chutí v podobe obilninových kaší Fruštik. Vieme, že čas je faktor, preto sú pripravené na okamžitú konzumáciu, bez nutnosti akejkoľvek ďalšej prípravy. Jednoducho si ich kúpite, otvoríte a na raňajky či ako snack počas dňa zjete.

Možnosť pochutnať si máte aj tí z vás, ktorí statočne zápasíte s potravinovými intoleranciami. V našej ponuke nájdete i kaše bez lepku a laktózy. Vyhýbame sa aj bielemu cukru, produkty Fruštik sladíme výlučne ovocnými zložkami, prípadne domácim medom od včelára. V kvalite nerobíme kompromisy, všetky používané obilniny, rovnako ako mnohé ďalšie ingrediencie, pochádzajú z prémiovej bioprodukcie.

Rešpekt k životnému prostrediu je pre nás dôležitou hodnotou, obaly kaší Fruštik sú preto vyrobené z ekologického kompostovateľného materiálu.

Mimochodom, spomenuli sme, ako skvelo ladia ovsené vločky s kakaom a banánom? Nehovoriac o harmónií chutí bieleho jogurtu, jabĺk, bobuľového ovocia a vločiek v legendárnom müsli švajčiarskeho doktora Bircher-Bennera…Presvedčte sa sami, my prajeme dobrú zdravú chuť!